کاموا سلامت پروژه آسفالت اردبیل مسابقه

کاموا: سلامت پروژه آسفالت اردبیل مسابقه شهرداری اردبیل افتتاح پروژه

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی استمرار حضور متقاضیان مصرفی در بازار مسکن

مشاوران املاک در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان می‌کنند بخش عمده متقاضیان بالفعل در بازار مسکن به دنبال املاک قیمت مناسب جهت تامین نیاز مصرفی

استمرار حضور متقاضیان مصرفی در بازار مسکن

استمرار حضور متقاضیان مصرفی در بازار مسکن

عبارات مهم : بازار

مشاوران املاک در مناطق متفاوت شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران عنوان می کنند بخش عمده متقاضیان بالفعل در بازار مسکن به دنبال املاک قیمت مناسب جهت تامین نیاز مصرفی خود هستند. به گفته آنها اگرچه در دوره های گذشته همزمان با شروع رونق در بازار معاملات خرید و فروش ملک، متقاضیان سرمایه گذاری در این بازار نیز حضور پیدا می کردند و با خرید و فروش املاک متفاوت به نوعی جو روانی تازه ای را در بازار ایجاد می کردند ولی در دوره رونق کنونی که نشانه های آن از آخرهای سال گذشته نمایان شده است هست، به علت عوامل متفاوت از شرایط بازارهای رقیب، هنوز سرمایه گذاران به بازار مسکن کوچ نکرده اند.

به گزارش دنیای اقتصاد ؛همین عنوان باعث شده است تا بازار مسکن با سرعت تدریجی و آرام به دوره رونق پا بگذارد. به گفته مشاوران املاک در مناطق متفاوت شهر در حال حاضر حضور متقاضیان مصرفی در بازار موجب شده است تا خرید و فروش جهت املاکی که با قیمت مناسب و متعارف در میان فایل های فروش قرار گرفته اند انجام شود. بررسی های میدانی «دنیای اقتصاد» نشان می دهد در حال حاضر در تعداد زیادی از مناطق شهر تهران، املاک قیمت مناسب متناسب با توان خریداران آن منطقه وجود دارد و متقاضیان می توانند با جست وجوی مناسب خرید خود را در این فصل انجام دهند.

واژه های کلیدی: بازار | سرمایه گذار | سرمایه گذاری | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog