کاموا سلامت پروژه آسفالت اردبیل مسابقه

کاموا: سلامت پروژه آسفالت اردبیل مسابقه شهرداری اردبیل افتتاح پروژه

گت بلاگز اردبیل افتتاح 14 پروژه عمرانی و خدماتی در اردبیل

شهردار اردبیل گفت: سال گذشته ۱۴ پروژه عمرانی و خدماتی با سرمایه‌گذاری بیش از ۱۰ میلیارد تومان در اردبیل افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

افتتاح 14 پروژه عمرانی و خدماتی در اردبیل

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، حمید لطف اللهیان افزود: سال گذشته 14 پروژه عمرانی و خدماتی با سرمایه گذاری بیش از 10 میلیارد تومان در اردبیل افتتاح و مورد بهره برداری قرار داده شد و امسال نیز این کارها با تلاش و جدیت ادامه خواهد داشت تا بتوانیم از این طریق رضایت همه جانبه مردم را به دست آوریم.

وی با اشاره به این که از ابتدای امسال بیش از 11 هزار تن آسفالت در کارخانه آسفالت شهرداری اردبیل تولید و در معابر مرکز استان استفاده شده است هست، تصریح کرد: تلاش نیروهای شهرداری شایسته تقدیر و قدردانی هست، آیا که این نیروها بدون وقفه خدمات رسانی به مردم را مبنای کار خود قرار داده اند و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

شهردار اردبیل گفت: خوشبختانه تولیدات کارخانه آسفالت نیز امسال با روند مناسبی پیش می رود که در حال حاضر با توجه به اوضاع هوا هوا تولیدات خود را جهت روزهای آفتابی موکول کرده ایم و امسال توانسته ایم 19 روز را به تولید آسفالت بپردازیم که این اوضاع با اصلاح اوضاع هوا هوا با جدیت ادامه خواهد یافت.

افتتاح 14 پروژه عمرانی و خدماتی در اردبیل

لطف اللهیان با اشاره به این که پروژه های مسیر سلامت شورابیل آماده بهره برداری هست، بیان کرد: مهمترین نشانه ما جلب رضایت مردم و برطرف کردن خواسته ها و مطالبات آنان است که در این زمینه نیازمند همکاری سرمایه گذاران بخش شخصی هستیم تا با همکاری همدیگر گامهای اساسی در ارتباط با هر چه سریعتر عملیاتی شدن پروژه ها برداریم.

وی اظهار کرد: اجرای جدول کشی مسیر سلامت مشمول بر تک جدول، پازل و اجرای جدول عروسکی به مساحت های مختلف، اجرای زیرسازی و آسفالت رینگ سواره مسیر سلامت شورابیل، اجرای تعریض پل در قالب زیرسازی، اجرای زیرسازی مسیر سلامت و اجرای دیوار حائل سمت کتابخانه مرکزی از جمله برنامه های در دست اجرا است.

شهردار اردبیل با اشاره به تبلیغ شهر اردبیل در مسابقه های والیبال امیدهای آسیا بیان کرد: تبلیغات گسترده و وسیع جهت میزبانی برگزاری مسابقه های والیال امیدهای آسیا لازمه کار است و باید در این زمینه کارها مناسبی انجام داده شود تا بتوانیم از این طریق اطلاع رسانی خوب و مناسبی در سطح شهر داشته باشیم.

لطف اللهیان افزود: فضاسازی و مناسب سازی سیمای شهری از جمله اقداماتی است که شهرداری اردبیل از تمام توان خود در جهت تحقق این عنوان استفاده کرده است که امیدواریم با کارها انجام یافته بتوانیم میزبان شایسته ای جهت برگزاری این مناسبت ورزشی مهم باشیم.

شهردار اردبیل گفت: سال گذشته ۱۴ پروژه عمرانی و خدماتی با سرمایه‌گذاری بیش از ۱۰ میلیارد تومان در اردبیل افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی بیان کرد: راه اندازی بنرها و پوسترهای تبلیغاتی، گلکاری و زیباسازی ورودی شهرها، بهسازی، پازل کاری و ترمیم فضای شهری و عمومی از جمله اقداماتی است که هم اکنون در دستور کار قرار داده شده است تا بتوانیم از این طریق جهت برگزاری این مسابقه های مهم ورزشی آمادگی کاملی داشته باشیم.

انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: سلامت | پروژه | آسفالت | اردبیل | مسابقه | شهرداری | اردبیل | افتتاح پروژه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog