کاموا سلامت پروژه آسفالت اردبیل مسابقه

کاموا: سلامت پروژه آسفالت اردبیل مسابقه شهرداری اردبیل افتتاح پروژه

گت بلاگز قم تعطیلات حوزه باید کم کردن یابد

یکی از مراجع تقلید گفت: مورد نیاز است تعطیلات حوزه کم کردن پیدا کند، حتی در تابستان نیز می‌توان تدریس کرد و شورای مدیریت باید در این زمینه فکری کند.

تعطیلات حوزه باید کم کردن یابد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان، آیت الله جعفر سبحانی صبحگاه امروز در درس خارج اصول خود که در مسجد اعظم برگزار شد، با اشاره به اهمیت فقه القرآن در حوزه اظهار کرد: با توجه به اهمیت فقه القرآن باید حوزه به آن توجه بیشتری داشته باشد بنابراین مورد نیاز است از شورای مدیریت خواسته شود که فقه القرآن به صورت رسمی درآید و بر این اساس آیات قرآن راجع به فقه در نظر گرفته می شود.

عبارات مهم : مدیریت
وی خاطرنشان کرد: رسمیت پیدا کردن بیش از اندازه درس خارج درست نیست آیا که به دروس سطح ضرر وارد می کند.

این مرجع تقلید با اشاره به کثرت درس خارج گفت: درس خارج نباید بیش از اندازه رسمیت داشته باشد، لیکن این امر به علمیت و سطح ضرر وارد می کند.

وی خاطرنشان کرد: مورد نیاز است درس خارج از نظر تعداد محدود شود تا از ضرر به دروس سطح جلوگیری شود و علمیت حوزه محفوظ بماند.

آیت الله سبحانی با اشاره به تعطیلات حوزه گفت: مورد نیاز است تعطیلات حوزه کم کردن پیدا کند تا دروس با سرعت بیشتری پیش برود و به علمیت حوزه ضرر وارد نشود حتی در تابستان نیز می توان تدریس کرد و شورای مدیریت باید در این زمینه فکری کند.

انتهای پیام/ز

واژه های کلیدی: مدیریت | مرجع تقلید | آیت الله سبحانی | تعطیلات حوزه | مرجع تقلید شیعیان | حوزه علمیه |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog