کاموا سلامت پروژه آسفالت اردبیل مسابقه

کاموا: سلامت پروژه آسفالت اردبیل مسابقه شهرداری اردبیل افتتاح پروژه

گت بلاگز لرستان ۷ دوچرخه‌سوار ملی‌پوش در لرستان

رئیس هیات دوچرخه‌سواری لرستان گفت: اکنون استان لرستان دارای هفت نفر دوچر‌خه‌سوار ملی‌پوش است و سه نفر از آن‌ها در اردوهای تیم‌ملی حضور دارند.

۷ دوچرخه‌سوار ملی‌پوش در لرستان

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛

بابک فرزاد، مدیر هیات دوچرخه سواری لرستان، گفت: از این هفت نفر ملی پوش لرستانی، چهار نفر در بروجرد و سه نفر در ازنا هستند.

عبارات مهم : فرهنگ

وی با اشاره به اینکه شهرستان های بروجرد و ازنا از شهرستان های فعال استان در این ورزش هستند، گفت: شهرستان درود نیز امروز نسبت به گذشته در این ورزش فعالیت خود را زیاد کرده و شهرستان های دیگر، استان، مخصوصا خرم آباد که مرکز استان هست، باید فعالیت خود را در این زمینه زیاد کند.
رئیس هیات دوچرخه سواری لرستان با اشاره به ساختن فرهنگ جهت استفاده از این رشته ورزشی، گفت: اهمیت دادن به این ورزش متاسفانه در استان ما کم است و جهت اینکه این ورزش را در استان باب کنیم و زمینه را جهت استفاده زیاد مردم از دوچرخه ایجاد کنیم، نیازمند ایجاد ساختن فرهنگ و حمایت هستیم.
فرزاد افزود: جهت توسعه و ایجاد فرهنگ دوچرخه سواری در مناطق متفاوت استان مورد نیاز است تا راهکارهای متفاوت ارائه و اجرا شود.
وی با بیان اینکه در سال های گذشته یک کلاس مربیگری برگزار کردیم، گفت: به دنبال آن توانستیم، افراد علاقه مند و مستعد را شناسایی کرده و به استان های دیگر بفرستیم.
رئیس هیات دوچرخه سواری لرستان گفت: در حال حاضر، در بخش بانوان و آقایان، تعداد ۱۶ مربی داریم که درجه سه هستند و در خرم آباد نیز دو مربی درجه دو وجود دارد.
فرزاد در ادامه افزود: دو تیم دوچرخه سواری با عنوان آینده سازان لرستان در لیگ برتر شرکت می کنند که اگر بتوانند، مقام کسب کنند، بر رشد این ورزش در لرستان تاثیر مثبتی خواهد داشت.
انتهای پیام/د

واژه های کلیدی: فرهنگ | لرستان | دوچرخه | دوچرخه سواری | دوچرخه‌سواری | لرستان | ملی پوش | خرم اباد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog