کاموا سلامت پروژه آسفالت اردبیل مسابقه

کاموا: سلامت پروژه آسفالت اردبیل مسابقه شهرداری اردبیل افتتاح پروژه

گت بلاگز ورزشی آریان محمدی به مدال نقره رسید

آریان محمدی تکواندوکار وزن 63- کیلوگرم کشورمان با 5 پیروزی و یک شکست عنوان نایب قهرمانی تورنمنت آزاد قزاقستان را بدست آورد.

آریان محمدی به مدال نقره رسید

به گزارش گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان و به نقل از روابط عمومي فدراسيون تكواندو، دومين روز از تورنمنت آزاد قزاقستان (G1) با حضور 472 تکواندوکار در دو رده سنی نوجوانان و بزرگسالان و در دو گروه مردها و بانوان از صبحگاه امروز (يكشنبه) در مجموعه ورزشی “آتی راو” قزاقستان شروع شد که در این مناسبت از کشورمان تنها در گروه مردان نماینده حضور دارد.

عبارات مهم : قزاقستان
محمدی ابتدا «آست ابدراخیمو» از قزاقستان را 23 بر 14 برد، سپس «الماس موکامانو» دیگر نماینده قزاق را 15 بر 3 شکست داد، در مبارزه سوم خود برابر «نوبرت عبدسیک» قزاقستان 19 بر 9 پیروز شد. او در ادامه «ابجلیل مناپ» از قزاقستان را (22 بر صفر) از پیش رو برداشت و مدال برنز خود را قطعی نمود.

در مرحله نیمه نهایی نیز برابر «چائرول آدزان» تکواندوکار اندونزی 26 بر 6 به برتری رسید ولی در فینال مسابقه های به مصاف مهدی یوسفی دیگر نماینده کشورمان در این وزن رفت و نتیجه را 15 بر 13 واگذارنمود بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.

هدايت این تیم برعهده فریبرز عسکری به عنوان سرمربی، علي محمد بسحاق و مهدي احمدي به عنوان مربی مي باشد.

گفتني هست، تورنمت آزاد قزاقستان (G1) است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتيب 10، 6 و 3.6 امتياز در جهت زیاد کردن رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: قزاقستان | تکواندو | مسابقات آزاد قزاقستان | آریان محمدی | مدال نقره |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog